Нүүр хуудас Веб сайт Өргөдөл гомдол
Орхон аймаг
Төрийн үйлчилгээний лавлагааны систем

Бүсийн оношлогоо, эмчилгээний төв

Хаяг Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Зэст, Хангайн гудамж Бүсийн оношилгоо эмчилгээний төв
Утас 70359661
Факс
Веб https://orkhonboet.mn/
И-мэйл Boetorkhon@gmail.com
Цагийн хуваарь
Гараг Үдээс өмнө Үдээс хойно
Даваа 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Мягмар 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Лхагва 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Пүрэв 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Баасан 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
БямбаАмарна
НямАмарна

Хоёр болон төрөлжсөн мэргэжлийн тусламж үйлчилгээг аймгийн болон харъяаллын бүс нутгийн хүн амд үзүүлж байна.

Дэвшилтэт технологи нэвтрүүлсэн оношлогоо эмчилгээ, сувилахуйн цогц төв болох

Ажлын таатай нөхцөл, дэмжлэгт удирдлага, чадварлаг боловсон хүчний багаар сэтгэлд нийцсэн тусламж үзүүлнэ.

Ажилтан, албан хаагчид
Овог, нэр Албан тушаал Ажлын утас Өрөөний №
1 Ц.Наран-Эрдэнэ Захирал 70359661 Захиргаа аж ахуйн та
2 Б.Одонтунгалаг Эмчилгээ эрхэлсэн дэд захирал ЗАА тасаг
3 Э.Баасанжаргал Эдийн засаг санхүү эрхэлсэн дэд захирал 70350009 ЗАА тасаг
4 А.Отгон Хүний нөөцийн албаны дарга Захиргаа аж ахуйн та
5 С.Энхмаа Чанарын албаны дарга ЗАА тасаг
6 М.Бурмаа Статистик мэдээллийн албаны дарга ЗАА тасаг
7 Б.Эрдэнэцэцэг Сувилахуйн албаны дарга ЗАА тасаг
8 Б.Цэндбаяр Тархвар судлагч Захиргаа аж ахуйн та
9 М.Ундрахсайхан Сургалт, эрдэм шинжилгээ, гадаад харилцаа хариуцсан ажилтан Захиргаа аж ахуйн та
10 Ч.Эрдэнэчимэг Дотоод хяналтын ажилтан ЗАА тасаг
11 Б.Батсүх Хагалгааны тасгийн эрхлхэгч Хагалгааны нэгдсэн т
12 Б.Эрдэнэбулган Төрөх тасгийн эрхлэгч Төрөх тасаг
13 С.Баярбат Мэс заслын тасгийн эрхлэгч Мэс заслын тасаг
14 М.Энхтуяа Дотрын тасгийн эрхлэгч Доторын тасаг
15 Л.Тунгалагтамир Амбулаторийн эрхлэгч Амбулаторийн тасаг
16 Д.Даваасүрэн Мэдрэлийн тасгийн эрхлэгч Мэдрэлийн тасаг
17 С.Бадрал Цусны салбар банкны эрхлэгч Цусны салбар төв
18 Ц.Саранцэцэг Халдвартын тасгийн эрхлэгч Халдвартын тасаг
19 Н.Сандуй Гэмтлийн тасгын эрхлэгч Гэмтлийн тасаг
20 Л.Баяржаргал Үйл оношийн Тасгийн эрхлэгч Үйл оношийн тасаг
21 Г.Болд Сэргээн засах эмчилгээний тасгийн эрхлэгч СЗЭ тасаг
22 М.Уртнасан Хүүхдийн тасгийн эрхлэгч Хүүхдийн тасаг
23 Х.Нандинцэцэг Эмгэг судлалын тасгийн эрхлэгч Эмгэг судлалын тасаг
24 Ц.Амартүвшин Инженер техникийн тасгийн Эрхлэгч ИТТ тасаг
25 Т.Мөнхжаргал Түргэн тусламжийн тасгийн эрхлэгч 7035103 Түргэн тусламж
26 Б.Батсуурь Сүрьеэгийн тасгийн эрхлэгч Сүрьеэгийн тасаг
27 Л.Бүдсүрэн Сэтгэцийн тасгийн эрхлэгч Сэтгэцийн тасаг
28 Н.Амаржаргал Эм зүйн тасгийн эрхлэгч Эм зүйн тасаг
29 Н.Анхзаяа Дүрс оношилгооны тасгийн эрхлэгч Дүрс онош тасаг
30 Т.Батдулам Цахим бүртгэгч Цаг товлолт
31 Г.Оюун-Эрдэнэ Ахлах цахим бүртгэгч 89030770 Цаг тогвлолт
32 Д.Мөнхцэцэг Цахим бүртгэгч 89030770 Цаг товлолт
33 А.Төрмөнх Сүлжээний инженер Захиргаа аж ахуйн та